Про нас

Дошкільний навчальний заклад №16 пристосованого типу, Чернівецької міської ради. Будівля дошкільного навчального закладу збудована в 1910 році, використовувалась як житловий будинок. З 1947 по 1999 рік в будівлі функціонував дитячий садок санаторного типу,підпорядкований Львівській залізниці. 16 липня 1999 року, розпочато діяльність дошкільного навчального закладу №16, відповідно до рішення VIII сесії ХХIII скликання Чернівецької міської ради № 126 від 17.06.1999 року “Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернівці приміщень та майна дошкільних виховних закладів №16 по вул. Шипинській,13 та №37 по вул. Залозецького, 13-а.

У дошкільному закладі функціонує 2 групи, з них 1-переддошкільна для дітей віком 2-3 роки, 1-різновікова - для дітей віком 4-6 років.

Режим роботи закладу 10,5 годин, з 8:00 до 18:30, який відповідає запитам батьків.

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється згідно електронної черги, сформованої на сайті управління освіти Чернівецької міської ради, на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров`я дитини, свідоцтва про народження дитини, Положення про порядок набору дітей до дошкільного закладу. Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої та відрахування здійснюється з дотримання вимог чинного законодавства.

У складі педагогічного колективу 6 педагогів, медичного персоналу 1 працівник, технічного персоналу 10 працівників.

  • Директор Літавська Т.Г., освіта вища, стаж 31 років, вища категорія;

  • Музкерівник Гоголь Т.Г., освіта вища, спеціаліст;

  • Вихователь Демідович Л.І., освіта вища, стаж 30 років, спеціаліст І категорії;

  • Вихователь Руснак А.Д., освіта вища, стаж 15 років, спеціаліст І категорії;

  • Вихователь Слободян К.А., освіта середня спеціальна, стаж 9 років, категорія спеціаліст.

Організація навчально-виховного процесу здійснюється згідно з законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти в Україні. Мовою освітнього процесу є українська.

Юридична адреса закладу: 58004, Чернівецька область, м. Чернівці, вулиця Шипинська, 13 , тел. 57-14-94 , e-mail: zdo16cv@gmail.com

Наші досягнення:

Організація життєдіяльності дітей

Моніторинг результатів навчання здобувачів освіти

Організація харчування дітей

Посилання на примірне чотиритижневе сезонне меню для організації триразового харчування дітей для ЗДО та дошкільних підрозділів НВК/ гімназій Чернівецької територіальної громади міста Чернівців на весняний період 2022р. - ознайомитись.